Sušický horský běh 2016 se blíží. Zdali máte natrénováno?

 

Hlavní sportovní sezóna nabírá na obrátkách, a proto Vám opětovně přinášíme tip či spíše pozvánku zajímavý a jeden z nejtěžších přírodních (krosových) závodů konaných v širokém okolí Sušice. Jedná se o závod SUŠICKÝ HORSKÝ BĚH 2016, který se uskuteční 23.04. 2016. se startem hlavního závodu v 13:00 hod a v 13:15 pro dětské kategorie. Uvedený běh se koná jako 5. ročník.

Zázemí závodu, dětské závody včetně startu a cíle bude na Ostrově Santos. Občerstvení zajišťuje TRADIČNÍ KLOUB a PIVOVAR U ŠVELCHŮ a to vše celé  s doprovodem moderátora a hudbou.

Závod v běhu na 22 km se koná jako 5. ročník a poslední dva roky je pravidelně co do kvality velice dobře obsazeným podnikem ve všech kategoriích bez rozdílu pohlaví a je možno říci, že se stává jistým prestižním kláním outdoorových vytrvalců. V závodě může startovat prostě každý sám za sebe, nebo jako vytvořený dvoučlenný tým a pro největší drsňáky lze závod absolvovat s minimálně 10 kg zátěží.

Unikátní trasa dechberoucí krajinou okolo Sušice zve běžce, ale i příznivce vytrvalostních sportů, například běžkaře a  cyklisty především, na nevšední zážitek. Zvolte si svojí disciplínu a přijďte se proběhnout těmi nejkrásnějšími místy okolo Sušice, o kterých jste možná ani netušili. Podél trasy, jež vede přes rozhlednu na Sedle, jsou připraveny kontrolní body s dvojím občerstvením pro závodníky.

Mezi účastníky je závod velmi pozitivně hodnocený a jak dlouho Vám závod potrvá, o tom rozhodnete jen Vy. Na ploskách nohou strávíte dle typu disciplíny v maximálním limitu od 03:30 hod do 04:00 hod. Pro ucelenější představu, záložka propozice.

Během akce bude na Ostrově Santos díky podporovatelům probíhat přátelské posezení s jídlem a výborným pivem, na které jsou srdečně zváni i Vaši fanoušci!

Jednáme i o doprovodném programu, tak nám držte palce.

Podrobné informace zde či dotazy na shbbasecamp@gmail.com.

Srdečně Vás zvou pořadatelé SHB 2016

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.